Szef Kuchni

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Brodnica
Pracodawca
Hotel Cykada
Dodano
12.09.2019

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad prawidłowym funkconowaniem kuchni
  • przygotowywanie potraw zgodnie z przyjętymi standardami
  • nadzór nad jakością produkcji
  • planowanie i realizowanie dostaw
  • kontorla przestrzegania zasad higieny i przepisów HACCP
  • organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu

WYMAGANIA:

  • doświadczenie pracy w kuchni a'la karte oraz organizacji imprez okolicznościowych
  • bardzo dobra organizacja pracy włsanej i podległego zespołu
  • efektywne planowanie pracy i kosztów
  • dyspozycyjność
  • kreatywność
  • pomysłowość

OFERYJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • zakwaterowanie i wyzywienie
  • mozliwość kształcenia i rozwoju

Do naszego trzygwiazdkowego hotelu w okolicach Brodnicy, cieszącego się bardzo dobrą opinią na rynku lokalnym poszukujemy osoby zorganizowanej i odpowiedzialnej, zainteresowanej stałą pracą na stanowisku Szefa Kuchni.