Specjalista/ka ds. rachunkowości (ze znajomością języka niemieckiego)

Warszawa, Polska, mazowieckie, Polska
21 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Warszawa, Polska

Region:Mazowieckie

Numer ref.: a0t4H00000gPBTOQA4

Obowiązki:
  • bieżące wsparcie dostawców,
  • zarządzanie zadaniami finansowymi związanymi z niezapłaconymi fakturami,
  • monitorowanie bieżących procesów płatności,
  • współpraca z innymi działami (księgowość, logistyka, zakupy),
  • czynności związane z polityką zwalczania nadużyć finansowych.
Wymagania:
  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w obsłudze klienta i praktyczna znajomość MS Excel jest dodatkowym atutem,
  • znajomość SAP lub innego systemu ERP jest dodatkowym atutem,
  • zapał do nauki i otwartości,
  • umiejętność koncentracji na kliencie i pracy w zespole.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie, z możliwością kierowania różnymi projektami i działaniami (np. CSR, działalność charytatywna, budowanie wizerunku pracodawcy),
  • możliwość uzyskania globalnego obrazu procesów księgowych, rozwoju ścieżki kariery w środowisku finansowym oraz rozwoju poprzez doświadczenie i ekspozycję,
  • praca w zróżnicowanym i wspierającym zespole profesjonalistów,
  • szkolenia dostosowane do potrzeb i celów zawodowych pracowników,
  • szeroki wybór świadczeń (karta sportowa, kupony obiadowe, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i grupowe, filia wakacyjna i językowa),
  • możliwość rozwoju w oparciu o jasne ścieżki kariery, rozwój poprzez doświadczenie i ekspozycję,
  • umowa o pracę outsourcing.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl