Laborant (k/m) w dziale kontroli jakości

Gliwice, śląskie, Polska
17 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Gliwice

Region:Śląskie

Numer ref.: a0t4H00000gP05pQAC

Obowiązki:
  • prowadzenie badań laboratoryjnych produktów i surowców,
  • przygotowywanie prób i wykonywanie badań fizykochemicznych,
  • wykonywanie kalibracji, wzorcowań, sprawdzań aparatury pomiarowej,
  • analiza prawidłowości otrzymanych wyników, analiza na zgodność z wymaganiami, podejmowanie działań sprawdzających,
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe chemiczne,
  • umiejętność wykonywania badań fizykochemicznych oraz umiejętność obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • znajomość technik analitycznych typu: miareczkowanie potencjometryczne, oznaczanie lepkości, metody spektrofotometryczne,
  • znajomość MS Office (z naciskiem na Excel),
  • umiejętność bieżącej oceny sytuacji i rozwiązywanie samodzielnie problemów,
  • doświadczenie w pracy zespołowej,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (7-15, 14-22),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium klasycznym,
  • brak odczynów alergicznych na substancje chemiczne.
Oferujemy:
  • stałą pracę na umowę o pracę (pierwsze trzy miesiące okresu próbnego, a następnie stałe zatrudnienie na czas nieokreślony),
  • wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,
  • regulaminową premię kwartalną,
  • pracę na dwie zmiany z ekstra dodatkiem w wysokości 15%,
  • ubezpieczenie medyczne LUX MED z możliwością objęcia rodziny,
  • możliwość ubezpieczenia na życie pracownika i jego rodziny w bardzo korzystnym pakiecie,
  • kartę Benefit Multisport,
  • udział w funduszu socjalnym (płatności świąteczne i wakacyjne oraz zapomogi),
  • kasę zapomogowo-pożyczkową dla pracowników z opcją udzielania nieoprocentowanych kredytów oraz pożyczek mieszkaniowych,
  • bony do kantyny zakładowej dla pracowników niepalących oraz wydłużoną przerwę w pracy dla osób palących,
  • bezpłatne napoje z firmy Delikomat,
  • system poleceń pracowniczych - 2000 złotych za każdą poleconą osobę, która sprawdzi się po okresie próbnym,
  • szkolenia i możliwość zdobycia uprawnień technicznych,
  • coroczny piknik dla pracowników oraz spotkanie wigilijne,
  • pracę w czystych i przyjaznych warunkach z pełnym wyposażeniem BHP zgodnie z zasadami jakości i bezpieczeństwa.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl