Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Flotowej - japońska marka samochodowa

Międzynarodowa firma motoryzacyjna (World famous international car brand) poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko

Opis stanowiska:

  • Realizacja programu sprzedaży flotowej;

  • Pozyskiwanie nowych klientów dla marki Mitsubishi;
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych;
  • Współpraca z kluczowymi klientami na obszarze Polski, w tym z firmami typu CFM;
  • Prowadzenie aktywnych działań promocyjnych poprzez organizację i uczestnictwo
    w eventach dla klientów flotowych;
  • Monitorowanie rynku flotowego oraz sporządzanie analiz;
  • Monitorowanie przetargów.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista;
  • Wykształcenie średnie lub wyższe;
  • Znajomość technik sprzedaży;
  • Duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość j. angielskiego mile widziana;
  • Minimum roczne doświadczenie w firmie branży motoryzacyjnej, w dziale sprzedaży flotowej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju oraz udziału w ciekawych projektach;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • Rozwój zawodowy m.in. szkolenia i kursy językowe;
  • Narzędzia stosowne do zadań;
  • Prywatną opiekę medyczną.

Jeśli jesteś zainteresowany bardzo proszę o wysłanie CV .

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".