Mechanik produkcyjny (m/k)

Pruszcz Gdański, Polska, pomorskie, Polska
74 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Pruszcz Gdański, Polska

Region:Pomorskie

Numer ref.: a0t4H00000gPBhzQAG

Obowiązki:
  • organizowanie stanowiska pracy, w tym przestrzeganie zasad BHP, ppoż. i ochrony środowiska,
  • montowanie i uruchamianie maszyn oraz urządzeń przemysłowych na stanowisku pracy,
  • diagnozowanie przyczyny awarii maszyny lub urządzenia przemysłowego,
  • demontowanie zespołów lub podzespołów maszyn oraz urządzeń przemysłowych,
  • selekcjonowanie części uszkodzonego zespołu lub podzespołu maszyn,
  • naprawianie maszyn poprzez regulowanie, wymianę lub dorobienie części,
  • montowanie podzespołów, zespołów maszyn lub urządzeń przemysłowych po naprawie,
  • wykonywanie bieżących oraz okresowych przeglądów maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie konserwacji maszyn i urządzeń,
  • sprawowanie nadzoru nad stanem technicznym maszyn i urządzeń przemysłowych we współpracy z przełożonym.
Wymagania:
  • doświadczenia w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • zdolności manualnych, umiejętność myślenia technicznego,
  • orientacja w branży technicznej,
  • doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane posiadanie uprawnień SEP,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym 6-14-22.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • miesięczny system premiowy,
  • szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego,
  • szkolenia,
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl