Ustawiacz wtryskarek (m/k)

Chełmno, Polska, kujawsko-pomorskie, Polska
19 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Work place: Chełmno, Polska

Region:Kujawsko-pomorskie

Numer ref.: a0t4H00000gPBvDQAW

Zakres obowiązków:
  • montaż i demontaż form wtryskowych,
  • rozruch, ustawianie i optymalizacja parametrów procesu wtrysku,
  • ustawianie parametrów procesu na wtryskarkach,
  • wizualna kontrola jakości wyrobów,
  • nadzór nad stanem technicznym maszyn oraz form.
Oczekujemy:
  • wykształcenie min. zawodowe, preferowane techniczne,
  • ok. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • umiejętność czytania i wykorzystywania dokumentacji technologicznej w procesie produkcyjnym,
  • dobrej organizacji pracy.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie,
  • możliwość nabycia nowych umiejętności i podniesienia kwalifikacji zawodowych,
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl