HR Business Partner

Inowrocław, kujawsko-pomorskie, Polska
12 dni temu

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Inowrocław 34712/001 Permanent

Naszym klientem jest lokalna firma z bran¿y FMCG nale¿¹ca do globalnej grupy.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego eksperta na stanowisko HR Business Partnera. Osoba w tej roli będzie brała aktywny udział w projektowaniu zmian i wdrożeniu nowych procesów HR.

Opis stanowiska / Job description:

  • Zarządzanie pracą podległego specjalisty
  • Udział budowaniu polityki zarządzania zasobami ludzkimi
  • Zbudowanie strategii i prowadzenie wybranych procesów rekrutacyjnych
  • Identyfikowanie i pomaganie w rozwiązywaniu konfliktów, wsparcie komunikacji w organizacji
  • Przygotowanie i wsparcie liderów w realizacji procesów HR takich jak: ocena roczna, budowanie planów sukcesji, proces adaptacji
  • Planowanie rozwoju pracowników, zbieranie potrzeb i identyfikacja niezbędnych kompetencji
  • Weryfikowanie efektywności systemu wynagrodzeń i podejmowanie działań zmierzających do podnoszenia zaangażowania pracowników
  • Kreowanie rozwiązań wspierających osiąganie celów biznesowych
  • Monitorowanie trendów rynkowych i proponowanie nowoczesnych rozwiązań

Kogo szukamy / Profile description:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień prawa pracy
  • Rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktykę
  • Wysokie umiejętności budowania relacji i współpracy

Oferujemy / We offer:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Auto służbowe
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, kafeteria benefitów)
  • Pracę w międzynarodowej firmie z realnym wpływem na decyzje HR

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page