Magazynier/operator wózka widłowego (m/k)

Jasionka, Polska, podkarpackie, Polska
25 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Jasionka, Polska

Region:Podkarpackie

Numer ref.: a0t4H00000gPBmQQAW

Obowiązki:
  • kontrola i nadzór nad stanami magazynowymi,
  • kontrola i nadzór nad zapasem nieprodukcyjnym (opakowania),
  • rozładunek i załadunek za pomocą odpowiedniego sprzętu (wózka widłowego),
  • obsługa dostaw/wysyłek kurierskich,
  • transport i magazynowanie komponentów na regałach,
  • przygotowywanie i realizacja wysyłek towaru,
  • magazynowanie gotowych wyrobów.
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera,
  • doświadczenie w obsłudze i użytkowaniu wózków widłowych czołowych,
  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • styczność z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi,
  • premię uznaniową,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych m.in: ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl