Inżynier Procesu ds. Narzędzi - Tooling Engineer

Gliwice, śląskie, Polska
4 dni temu

Miejsce pracy: Gliwice
Region: śląskie

Tenneco jest globalnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, pionierem w zakresie rozwiązań dotyczących systemów oczyszczania spalin oraz bardziej komfortowego, cichego i bezpiecznego transportu. Jesteśmy firmą, która przoduje na świecie jako projektant, producent oraz dystrybutor wyrobów i rozwiązań technologicznych z obszarów Ride Performance i Clean Air. Są one dedykowane dla różnych potrzeb: zarówno rynku pierwszego montażu (OE): samochodów osobowych i ciężarowych, jak i rynku wtórnego (Aftermarket).

Pracownicy z 92 zakładów produkcyjnych i 15 centrów inżynieryjnych rozproszonych na całym świecie obsługują naszych klientów dostarczając zaawansowane technologie, uznane jakościowo produkty o rozpoznawalnych markach za pomocą wyróżniających się zdolności produkcyjnych.

Centrala firmy zlokalizowana jest w Lake Forest w stanie Illinois (USA), a 32 tysiące naszych pracowników są dowodem na przywiązanie firmy do takich wartości jak sukces naszego klienta, zaangażowanie pracowników oraz zrównoważony rozwój.

W Gliwicach zajmujemy się rozwojem i produkcją amortyzatorów marki Monroe. Nasze dwa zakłady produkcyjne zaopatrują zarówno rynek pierwszego montażu (OE Plant), jak również rynek wtórny (Aftermarket Plant). Ponadto od 17 lat rozwijamy drugie co do wielkości centrum badawczo – rozwojowe Tenneco w Europie.

Zadania:

Zarządzanie projektami
Projektowanie linii technologicznej
Projektowanie i zakup maszyn / przyrządów
Współpraca z dostawcami maszyn / przyrządów
Nadzór nad instalacją maszyn i ich uruchomieniem
Współpraca w projektowaniu i tworzeniu oprzyrządowania
Definiowanie specyfikacji i wymagań dla procesu produkcyjnego
Wykonanie pomiarów niezbędnych do uruchomienia maszyny

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
Doświadczenie we współpracy z dostawcami
Umiejętność prowadzenia projektów
Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Mechanika, Budowa maszyn, Inżynieria produkcji),
Doświadczenie w pracy przy procesach produkcyjnych w przemyśle metalowym,
Mile widziana znajomość procesów skrawania tłoczenia, spawalniczych, montażu
Z najomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie komunikatywnym
M ile widziana znajomość systemu SAP
U miejętność pracy w zespole
Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu
Umiejętność podejmowania decyzji
Umiejętności liderskie

Oferujemy:

zakres obowiązków umożliwiający rozwój

uczestnictwo w szkoleniach

atrakcyjne wynagrodzenie

pakiet benefitów