Operator Wózka Widłowego z uprawnieniami UDT – umowa o pracę!

Szczecin, Stargard, Pyrzyce, zachodniopomorskie, Polska
wczoraj

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, do jednego ze szczecińskich oddziałów dużej firmy logistycznej, poszukujemy pracowników do obsługi wózków widłowych na magazynie.

Miejsce pracy: Szczecin, Stargard, Pyrzyce
Region: zachodniopomorskie

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • solidne wynagrodzenie w wysokości 3300 zł brutto
  • premię frekwencyjną wynoszącą 150 zł brutto oraz wydajnościową równą 150 zł brutto
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych
  • pakiet benefitów po okresie próbnym (karta Multisport, Medicover)
  • premie 1000 zł za polecenie pracownika z uprawnieniami

Obowiązki na stanowisku:

  • obsługa wózka widłowego przy pracach magazynowych
  • rozładunek oraz rozwożenie towarów po magazynie
  • załadunek samochodów dostawczych

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

 Dodatkowe informacje:

  • praca odbywa się od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym
  • firma zlokalizowana jest w Zdunowie

Myślisz, że to oferta dla Ciebie?

Nie czekaj dłużej, aplikuj!

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.