• Firma:
    Michael Page
  • Lokalizacja:
    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
  • Typ pracy:
  • Ofertę pracy dodano:
    2019-10-14 (29 dni temu)

Technik Utrzymania Ruchu

Polska, Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki 35083/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja, która posiada zakład produkcyjny w Polsce centralnej. Firma należy do międzynarodowego koncernu, który rok do roku zwiększa wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce i na świecie. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest ok. 35km na zachód od Warszawy.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Technika Utrzymania Ruchu. Główne zadania to utrzymanie parku maszyn w ciągłym ruchu oraz praca nad rozwojem automatyzacji w zakładzie produkcyjnym.

Opis stanowiska / Job description:

  • Wsparcie techniczne w zakresie wdrażania nowych projektów
  • Rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych
  • Zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne
  • Budowa prostych urządzeń testowych
  • Współpraca z innymi działami

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechanika, elektromechanika)
  • Wiedza z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki, pneumatyki
  • Doświadczenie na stanowisku elektryka (min. 2 lata w służbie utrzymania ruchu)
  • Uprawnienia SEP E1 do 1kV
  • Biegłość w posługiwaniu się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziane uprawnienia SEP E2, E3
  • Gotowość do pracy 2-zmianowej

Oferujemy / We offer:

  • Ciekawą i stabilną pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Pracę na warunkach partnerstwa i koleżeństwa w zgranym zespole
  • Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od umiejętności i wiedzy kandydata

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page