To ogłoszenie wygasło

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Volkswagen Leasing GmbH
Dodano
17.09.2019

Zadania:

  • Telefoniczna obsługa Klientów w zakresie posiadanych produktów (leasing, kredyt, rachunki bankowe).
  • Przyjmowanie i realizacja dyspozycji Klientów.
  • Obsługa Klientów poprzez kanały elektroniczne.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy.

Jesteś idealnym kandydatem jeżeli:

  • Entuzjazm i pasja przy realizacji powierzonych zadań to Twoja codzienność
  • Cechuje Cię odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Miłym, opanowanym głosem potrafisz przeprowadzić nawet najtrudniejszą rozmowę z Klientem, a udzielona pomoc sprawia Ci satysfakcję
  • Lubisz wdrażać zmiany wykorzystując przy tym swoją kreatywność i orientację na usprawnianie procesów
  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie
  • Posiadasz pierwsze doświadczenia w telefonicznej obsłudze Klienta
  • Jesteś gotowa/gotowy do pracy w systemie zmianowym
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Forma współpracy w oparciu o umowę zlecenie – istnieje możliwość przedłużenia umowy w oparciu o UoP
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dedykowane szkolenie przygotowujące do pracy na oferowanym stanowisku.
  • Rozwój kompetencji związanych z obsługą klienta i rozpoznawania jego potrzeb
  • Pracę w nowoczesnym środowisku motoryzacyjno – finansowym
  • Biuro w centrum Warszawy (Rondo ONZ)
  • Doskonała atmosfera ☺
  • owocowe poniedziałki i środy

Szukasz swojej pierwszej pracy?
Myślisz o zmianie obecnej?
Chcesz pracować w sympatycznym zespole, zgranym nie tylko w pracy?

Dobrze trafiłeś/trafiłaś! Szukamy właśnie Ciebie