Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier (m/k)

Work place: Strzelce Opolskie, Rożniątów, Adamowice, Dziewkowice

Region:Opolskie

Numer ref.: a0t4H00000gPCNSQA4

Obowiązki:
  • przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów,
  • sortowanie i przygotowanie towarów do wydania,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • zastępstwo za kierowcę w razie jego nieobecności.
Wymagania:
  • aktualna książeczka sanepidu,
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • dokładność, odpowiedzialność, uczciwość,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szybkie przejęcie bezpośrednio do firmy,
  • gwarantowaną premię na okresie próbnym 400 zł brutto, po okresie próbnym 700 zł brutto,
  • wynagrodzenie podstawowe 2250 zł brutto,
  • możliwość rozwoju oraz awansu,
  • praca w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00; 13:00-21:00),
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl