Pracownik myjni samochodowej (m/k)

Rzeszów, podkarpackie, Polska
15 dni temu

To ogłoszenie wygasło

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Rzeszów

Region:Podkarpackie

Numer ref.: a0t4H00000knGeSQAU

Obowiązki:
  • kompleksowe mycie samochodów należących do wypożyczalni (mycie karoserii, szyb, pranie tapicerki, czyszczenie kokpitu).
Wymagania:
  • prawo jazdy kat B,
  • mile widziany status ucznia/studenta,
  • gotowość do pracy w godzinach 08:00 - 16:00 lub 10:00-18:00 w tygodniu oraz 09:00 - 14:00 w co drugą sobotę.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia,
  • stawkę 14,70 zł brutto/godzinę,
  • elastyczny grafik,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl