HÜTTER Spedition + Logistik jest tradycyjnym, prowadzonym przez zalozyciela przedsiębiorstwem transportowo-logistycznym z siedzibą w Öhringen i oddziałem w Kolonii.

Ponad 100 pracownikow naszej firmy oferuje swoim klientom rozwiązania logistyczne. Dysponując własną flotą pojazdów i efektywną siecią połączeń należymy do czołowych firm logistycznych w regionie Hohenlohe/Schwaben.

Obecnie poszukujemy do naszej siedziby w Öhringen pracowników na stanowisko:

Kierowca
Prawo jazdy CE

Twoje zadania:

  • realizacja zleceń na terenie całych Niemiec
  • zabezpieczenie ładunków

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy w firmie z 60-letnia historia
  • ponadprzeciętne wynagrodzenie + premie
  • nowoczesna flote
  • przejęcie kosztów dalszego kształcenia
  • odzież robocza
  • własny warsztat i myjnia
  • zaplecze socjalne
  • dyspozycja w języku polskim lub niemieckim
  • polskojęzyczni pracownicy działu administracyjnego
  • system 3/1
  • niemiecka umowa

Wymagania

  • doświadczenie min. 2 letnie na jazdach z chłodnią
  • obsługa agregatu przy chłodni
  • karta ADR
  • karta do Tachografu oraz wpis 95
  • kurs na przewoóz rzeczy
  • aktualne badanie psychologiczne

  • aktualne badania od lekarza medycyny pracy
  • zaangażowanie

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania telefonicznie, osobiście lub przez e-maila.

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w biurze w Poznaniu lub w Niemczech 74613 Öhringen

Osoba Kontaktowa

Dariusz Lesik, Tel: +497941-942439, Mail: darius.lesik@huetter-spedition.de