Dyrektor Sprzedaży - Instalacje Przemysłowe

Polska, Śląskie 34682/001 Permanent

Naszym klientem jest organizacja o globalnym zasięgu działania, zajmująca się produkcją, sprzedażą i realizacją instalacji przemysłowych usprawniających produkcję. W związku z rozwojem szukamy dla nich doświadczonego Dyrektora Sprzedaży, który ma doświadczenie w handlu międzynarodowym. Osoba na tym stanowisku będzie raportować do Prezesa Zarządu i w raz z nim będzie kreować strategię sprzedaży.

Podsumowanie / Job summary:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie strategii sprzedaży jak i nawiązywanie relacji z międzynarodowymi klientami.

Opis stanowiska / Job description:

  • Bezpośredni nadzór i zarządzanie całym obszarem handlowym
  • Nawiązywanie relacji biznesowych
  • Opracowywanie strategii sprzedaży
  • Aktywny rozwój rynków i pozyskiwanie nowych klientów w Polsce i za granicą
  • Analiza sytuacji na rynku i obserwacja działań konkurencji
  • Rozwój podległego zespołu
  • Wspieranie sprzedaży międzynarodowej poprzez własne działania jak i współpracę z partnerami
  • Inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży
  • Planowanie i organizacja działań marketingowych

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - chemiczne, budowa maszyn bądź pokrewne
  • Wieloletnie i wszechstronne doświadczenie w zarządzaniu w obszarze handlowym
  • Swobodne poruszanie się w sprzedaży i negocjacjach międzynarodowych
  • Doświadczenie w przygotowywaniu oraz wdrażaniu strategii handlowych
  • Umiejętność planowania długoterminowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Silna orientacja na wyniki i duża samodzielność w działaniu
  • Orientacja na cel, wysoka motywacja, umiejętności przywódcze
  • Umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina

Oferujemy / We offer:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • Możliwość kształtowania polityki rozwoju firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Przyjazną atmosferę pracy i jasno wytyczone cele do realizacji

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page