Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 39 krajach na całym świecie pracuje ponad 4300 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży. Firma intensywnie się rozwija, dlatego do biur w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Lublinie i Poznaniu przez cały rok poszukujemy stażystów i specjalistów.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne i kompleksowe prowadzenie ksiąg powierzonych Klientów
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • Przygotowywanie i dokonywanie płatności
  • Rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków wyników
  • Obsługa audytów księgowych i podatkowych
  • Komunikacja z Klientami

Profil Kandydata:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane w biurze rachunkowym)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT/MSSF)
  • Chęć pracy w dynamicznym środowisku
  • Dokładność i staranność
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realną możliwość rozwoju i awansu (ścieżki karier)
  • Szkolenia
  • Możliwość udziału w bezpłatnych kursach językowych
  • Możliwość dofinansowania kursów podnoszących kwalifikacje
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku:

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie klauzuli: Udzielam zgody Vistra Corporate Services Sp. z o.o., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na  stanowisko Księgowa / Księgowy. Ponadto, udzielam zgody Vistra Corporate Services Sp.  z o.o, na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach aplikacyjnych jest Vistra Corporate Services Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 56 C, 00-803 Warszawa. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko. Bez odrębnej zgody kandydata, jego dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 4 pkt 9 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 . Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa wyżej. CV kandydatów, którzy wyrazili zgodę na przetwarzanie danych ujawnionych w złożonych dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzonych przyszłych procesów rekrutacji będą przechowywane przez okres 12 miesięcy. Po tym okresie będą usuwane, a dane osobowe kandydatów nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.