Kierownik utrzymania ruchu (m/k)

Częstochowa, Polska, śląskie, Polska
9 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Częstochowa, Polska

Region:Śląskie

Numer ref.: a0t4H00000knHiuQAE

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych w celu zrealizowana zakładanych wskaźników KPI,
  • zarządzanie podległym zespołem, organizowanie i rozdzielanie pracy,
  • monitorowanie infrastruktury technicznej,
  • przygotowywanie harmonogramu przeglądów technicznych,
  • wybór dostawców i negocjowanie warunków zakupów,
  • udział w komisjach odbioru technicznego,
  • współpraca z działem produkcji w zakresie poprawy wydajności,
  • realizacja budżetu działu,
  • raportowanie do przełożonych.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • znajomość elektryki, mechaniki, pneumatyki i automatyki,
  • doświadczenie na stanowisku związanym z techniczną organizacją procesów produkcyjnych,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny,
  • umiejętność zarządzania podległym personelem.
Firma oferuje:
  • pracę na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • samochód służbowy, telefon, laptop,
  • bogaty pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl