Konstruktor (m/k)

Tychy, śląskie, Polska
36 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Tychy

Region:Śląskie

Numer ref.: a0t4H00000knHj9QAE

Obowiązki:
  • konstruowanie maszyn specjalnych lub ich podsystemów,
  • sporządzanie koncepcji i analiz inżynierskich,
  • sporządzanie dokumentacji technicznej,
  • uczestnictwo w projektach krajowych i zagranicznych.
Wymagania:
  • doświadczenie w projektowaniu maszyn specjalnych,
  • znajomość SolidWorks,
  • wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1),
  • znajomość branży automotive będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia kwartalna),
  • ubezpieczenie,
  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny,
  • wymiany z zaprzyjaźnionymi firmami zagranicznymi.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl