Asystentka/Asystent w Biurze Zarządu

Miejsce pracy: Czerwonak/Poznań
Region: wielkopolskie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • bardzo dobra organizacja pracy i zdolność do ustalania priorytetów,
  • znajomość programów pakietu MS Office,
  • wysoka kultura osobista,
  • nienaganna prezencja, dyplomacja, dyskrecja.

Zadania:

  • realizowanie zadań związanych z funkcjonowaniem Biura Zarządu,
  • prowadzenie kalendarza spotkań Członków Zarządu, planowanie i organizacja podróży służbowych oraz spotkań biznesowych,
  • zarządzanie pracą sekretariatu Spółki w szczególności w zakresie rejestrowania korespondencji Spółki, obsługi firmowej poczty tradycyjnej oraz elektronicznej, obsługi spotkań organizowanych na terenie biura,
  • przygotowywanie dokumentacji i informacji na potrzeby Zarządu,
  • administrowanie i aktualizacja strony internetowej Spółki.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • realizację ciekawych wyzwań,
  • przyjazną atmosferę pracy w zintegrowanym zespole.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą poniższego przycisku.