w aktówce
powrót do listy ogłoszeń
Aplikuj

Operator Wózka Widłowego - umowa o pracę - 3500 zł

Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
dzisiaj

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zakładu produkcyjnego w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy osób na stanowisko Operator Wózka Widłowego.

Operator Wózka Widłowego - umowa o pracę - 3500 zł

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Region: lubuskie
Numer ref.: OWW/GOR/092019

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i wynagrodzenie powiększone o system premiowy - łącznie 3500 zł brutto. 

Pracujemy w systemie czterobrygadowym na 3 zmiany (6-14,14-22, 22-6). 

Do Twoich zadań będzie należał rozładunek, załadunerk oraz rozmieszczenie towarów na magazynie. 

Nie wymagamy doświadczenia! Jedynie  uprawnień zezwalających na obsługę wózka widłowego.  
 
Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście