Dyspozytor

Wrocław, dolnośląskie, Polska Wrocław, kujawsko-pomorskie, Polska Wrocław, lubelskie, Polska Wrocław, lubuskie, Polska Wrocław, łódzkie, Polska Wrocław, małopolskie, Polska Wrocław, mazowieckie, Polska Wrocław, opolskie, Polska Wrocław, pomorskie, Polska Wrocław, podkarpackie, Polska Wrocław, podlaskie, Polska Wrocław, śląskie, Polska Wrocław, świętokrzyskie, Polska Wrocław, warmińsko-mazurskie, Polska Wrocław, wielkopolskie, Polska Wrocław, zachodniopomorskie, Polska
36 dni temu

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Europie, działającą w 8 krajach i zatrudniającą 5.100 pracowników w 35 oddziałach. Dzięki wzróżniającej nas  "Kulturze Logistyki" zdołaliśmy pozyskać najbardziej znanych klientów z branży motoryzacyjnej, produkcji napojów i tworzyw sztucznych oraz z zakresu produkcji maszyn rolnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy,
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyspozytor

Miejsce pracy: Wrocław

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • planowanie i organizacja transportów całopojazdowych w relacjach międzynarodowych
  • monitorowanie realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość dostaw
  • rejestracja zleceń transportowych, ustalanie tras i zdalna koordynacja pracy kierowców oraz optymalizowanie kosztów
  • rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów
  • bieżąca analiza i optymalizacja kosztów
  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną
  • współpraca z magazynami

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie transportowej
  • znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego ( znajomość j. angielskiego mile widziana)
  • wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie kierunkowe)
  • umiejętność dobrego radzenia sobie ze stresem, szybkiego podejmowania decyzji oraz optymalnego dysponowania środkami transportu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • pakiet socjalny (wszasy pod gruszą, premie i paczki na święta, świeże owoce w każdy poniedzialek)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocawiu przy ul. Jerzmanowskiej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami