Pracownik inwentaryzacji (m/k) (Swarzędz - Poznań - Turek)

Swarzędz, Poznań, Turek, wielkopolskie, Polska
17 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych wzięciem udziału w inwentaryzacjach w sklepach odzieżowych znanych marek.

Work place: Swarzędz, Poznań, Turek

Region:Wielkopolskie

Numer ref.: a0t4H00000knIoKQAU

Dostępne terminy i lokalizacje:
Swarzędz - 11.10.2019 r. (piątek) - Centrum Handlowe ETC sklep Reserved - godzina 18:00 i 21:00.
Poznań - 24.10.2019 r. (czwartek) - Posnania - Reserved - godzina 19:00 i 22:00.
Turek - 28.10.2019 r. (poniedziałek) - Karuzela - Sinsay - godzina 17:00 i 20:00.
Obowiązki:
  • liczenie odzieży w sklepach znanych marek.
Wymagania:
  • umiejętność sprawnego liczenia,
  • mile widziany status osoby uczącej się lecz nie jest on wymagany.
Oferujemy:
  • umowę-zlecenie (podpisywaną przed rozpoczęciem pracy),
  • stawkę 17 zł brutto/godz. a dla uczniów i studentów jest to wynagrodzenie netto,
  • wypłatę wynagrodzenia na konto w ciągu kilku dni od zlecenia,
  • liczbę godzin pracy od 6 do 9.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl