Konstruktor/Mechanik (k/m)

Zgorzelec, dolnośląskie, Polska
28 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Zgorzelec

Region:Dolnośląskie

Numer ref.: a0t4H00000gOxK2QAK

Obowiązki:
  • przygotowanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej dla elementów konstrukcyjnych przemysłowych turbin parowych,
  • tworzenie modeli 3D oraz/lub rysunków technicznych z użyciem systemów CAD 2D/3D (AutoCAD Mechanical 2016, Creo Parametric 2.0, AVEVA E3D),
  • tworzenie list materiałowych z wykorzystaniem systemów PDM/PLM (Teamcenter Engineering, SAP),
  • przygotowanie specyfikacji materiałowych, protokołów montażowych, itp.,
  • współpraca w ramach różnych grup projektowych.
Wymagania:
  • minimum 2-3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe inżynierskie, preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość środowiska AutoCAD oraz narzędzi CAD 3D (np. Creo),
  • umiejętność analitycznego myślenia i sprawdzania dokumentacji technicznej,
  • samodzielność i terminowość w realizacji zadań,
  • zdolność do pracy w zespole inżynierskim, komunikatywność, umiejętności interpersonalne.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • pracę w w renomowanej firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl