Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta, czeskiej firmy zajmująca się projektowaniem i produkcją dużych agregatów chłodniczych tzw. chillerów, poszukujemy do nowo otwartego, nowoczesnego zakładu produkcyjnego w okolicy czeskiego miasta Rychnov nad Kněžnou kandydatów na stanowisko:

Monter urządzeń chłodniczych - Czechy

Work place: Hradec Kralove, Rychnov nad Kněžnou, Czechy

Region:Czechy

Numer ref.: a0t4H00000knIxRQAU

Obowiązki:
  • montaż agregatów chłodniczych w produkcji jednostkowej,
  • kompletacja obiegu chłodniczego,
  • wdrażanie usprawnień istniejących produktów,
  • testowanie produkowanych urządzeń.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne kierunkowe,
  • doświadczenie w instalacji urządzeń chłodniczych,
  • znajomość zagadnień z zakresu chłodnictwa oraz automatyki chłodniczej,
  • uprawnienia do twardego lutowania,
  • staranność, sumienność i nastawienie na wysoką jakość.
Oferujemy:
  • umowę o pracę (pełny etat),
  • system pracy jednozmianowy (08:00 - 16:00),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy,
  • system premiowania oparty na udziale w zrealizowanych zleceniach,
  • pracę w systemie nastawionym na jakość a nie ilość wyprodukowanych elementów,
  • pracę w młodej firmie w nowym zakładzie produkcyjnym,
  • stałe podnoszenie kwalifikacji,
  • komunikację z przełożonym w języku polskim.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl