Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta w Kutnie poszukujemy osób na stanowisko:

Automatyk w dziale utrzymanie ruchu (m/k)

Work place: Kutno, Łowicz, Łęczyca, Łódź

Region:Łódzkie

Numer ref.: a0t4H00000gP3WMQA0

Obowiązki:
  • utrzymanie sprawności instalacji, maszyn i urządzeń w zakresie automatyki,
  • konserwacja, remonty, montaż, prace kontrolno-pomiarowe,
  • wykonywanie przeglądów, przezbrojeń maszyn i urządzeń,
  • czynne uczestnictwo w utrzymaniu ruchu,
  • udział w projektach dotyczących usprawnień i nowych wdrożeń,
  • nadzór nad pracą zrobotyzowanego parku maszynowego (KUKA, YASKAWA),
  • czytanie i interpretacja rysunków technicznych, schematów elektrycznych,
  • realizacja szkoleń dla pracowników, w zakresie wprowadzanych zmian technologicznych.
Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku 3 lata,
  • wiedza z zakresu automatyki, elektryki, elektroniki,
  • doświadczenie pracy w obszarze utrzymaniu ruchu,
  • uprawnienia SEP,
  • znajomość języka angielskiego,
  • gotowość podjęcia pracy w systemie 2-3-zmianowym.
Pracodawca oferuje:
  • wynagrodzenie od 7000 zł brutto miesięcznie oraz premie,
  • umowę o pracę,
  • możliwość szkoleń za granicą,
  • ścieżkę kariery, zdobycie ciekawego doświadczenia oraz rozwój kompetencji,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • opiekę zdrowotną,
  • ubezpieczenia grupowe,
  • pakiety sportowe,
  • dofinansowania do przekąsek i napojów.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl