SORTOWACZ PRZESYŁEK DARMOWY TRANSPORT BIAŁOBRZEGI/GRÓJEC/TARCZYN

Wólka Kosowska, mazowieckie, Polska
39 dni temu

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy od zaraz na stanowisko:

Miejsce pracy: Wólka Kosowska

Region: mazowieckie

ZADANIA:
-> Rozładunek i załadunek przesyłek w magazynie
-> Sortowanie paczek zgodnie z określonymi zasadami
-> Proste prace magazynowe

WYMAGANIA:
-> Dostępność w godzinach 19:00-02:00 (7/8 etatu)
-> Gotowość do pracy fizycznej
-> Dokładność, odpowiedzialność, uczciwość
-> NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

OFERUJEMY:
-> Pracę na jedną zmianę pon - pt w godzinach 19:00 - 02:00

-> Wolne weekendy!
-> Stawkę 20 zł/h brutto + dodatek za pracę w godzinach nocnych
-> Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
-> Dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia, prywatnej opieki medycznej

-> Darmowy posiłek w trakcie pracy
-> Dojazd na całej linii Białobrzegi - Łazy (m.in. Grójec i Tarczyn)
-> Dojazd z Warszawy z Dworca Wileńskiego, Centralnego oraz z ulicy Hynka

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych zgód:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych. https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/