Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest niemiecka agencja pracy

Kucharz, Niemcy

Miejsce pracy: Rostock

Region: Cała Polska

Numer ref.: KOCH/DE

Zakres Obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie kuchni w restauracji w Niemczech
  • Przygotowywanie potraw z karty dań (Ryby, Mięsa, Sosy, Sałaty, Surówki)
  • Zachowanie czystości na stanowisku pracy
  • Pasja do przygotowywania potraw

Wymagania

  • Udokumentowanie doświadczenie w pracy w kuchni,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

Oferujemy

  • Praca na czas nieokreślony u niemieckiego pracodawcy
  • Wynagrodzenie podlegające negocjacji
  • Mieszkanie do dyspozycji

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.