Kierowca (m/k) (usługa door-to-door)

Poznań, wielkopolskie, Polska
6 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Poznań

Region:Wielkopolskie

Numer ref.: a0t4H00000knJjzQAE

Obowiązki:
  • odbiór auta od klienta i dostarczenie go do serwisu wymiany opon,
  • zwrot pojazdu do klienta,
  • spisanie protokołu zdawczo-odbiorczego.
Wymagania:
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 14:00,
  • prawo jazdy kat. B,
  • kilkuletnie doświadczenie jako kierowca,
  • mile widziany status studenta.
Oferujemy:
  • umowę-zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie za każde zlecenie,
  • możliwość dodatkowego zarobku.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl