Customer Service Officer

Kraków, małopolskie, Polska
16 dni temu

Polska, Małopolskie, Kraków 35396/001 Permanent

Naszym klientem jest działająca globalnie innowacyjna firma z doświadczeniem w dostarczaniu rozwiązań technologicznych z wykorzystaniem specjalistycznych surowców chemicznych - lider w tej branży na świecie. Polski oddział dedykowany jest do obsługi obszaru centralnej i wschodniej Europy - łącznie do ponad 20 krajów.

Podsumowanie / Job summary:

Osoba na stanowisku Customer Service Officer będzie dedykowana do obłsugi sprzedażowej i logistycznej klientów z sektora chemicznego (B2B).

Opis stanowiska / Job description:

  • Kontakty z klientami (B2B);
  • Obsługa zamówień, pozyskiwanie od kontrahentów dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia współpracy;
  • Obsługa reklamacji i zwrotów od klientów;
  • Współpraca i wsparcie dla Account Mangerów;
  • Obsługa operacyjna sprzedaży;
  • Współpraca z Działem Planowania;
  • Proaktywny kontakt z klientami, mający na celu monitorowanie potrzeb i uzyskanie zwiększenia sprzedaży;
  • Analiza aktywności zakupowej klientów, przygotowywanie analiz i raportów;
  • Fakturowanie i kontrola warunków płatności klientów przed realizacją zamówień;
  • Bieżący monitoring zapotrzebowania klientów i przekazywanie danych do działu planowania.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Biegła znajomość języka angielskiego i rosyjskiego (poziom B2/C1);
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta B2B, preferowane z branży chemicznej (dystrybucja/ produkcja);
  • Doświadczenie w pracy z klientami zagranicznymi (w tym z krajów byłego ZSRR);
  • Wykształcenie wyższe;
  • Biegła obsługa pakietu biurowego;
  • Wysokie zdolności interpersonalne;
  • Wysoki stopień samoorganizacji i umiejętności zarządzania sobą w czasie;
  • Zdolności analityczne, umiejętności przetwarzania danych;
  • Postawa prosprzedażowa.

Oferujemy / We offer:

  • Program podnoszenia kompetencji językowych;
  • Rozwój kompetencji w ramach wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń;
  • Pakiet medyczny (dla pracownika i rodziny);
  • Pakiet MulitSport, ubezpieczenie grupowe, dopłaty do dojazdów do pracy, dopłaty do żłobków i przedszkoli.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page