Specjalista ds. zakupu drewna okrągłego

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Pracodawca
HR Partner Monika Pszuk
Dodano
04.10.2019

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych dostawców
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji w zakresie postępowań zakupowych
  • obsługa dotychczasowych dostawców oraz poszukiwanie nowych, poszerzanie obszarów zakupów drewna okrągłego
  • dbanie o dobre relacje z kontrahentami
  • prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami
  • zgłaszanie i wyjaśnianie reklamacji na dostawy
  • monitorowanie rynku dostawców w zakresie pozyskania jak najszerszej wiedzy o kupowanym asortymencie

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie zakupów drewna okrągłego średniowymiarowego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zakupach drewna okrągłego z wolnego rynku przy wykorzystaniu portali zakupowych
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • realną możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • miejsce zatrudnienia: Toruń

Interesują Cię szczegóły?

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’

Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem firmy naszego klienta z Torunia, poszukujemy kandydata na stanowisko: