Operator maszyn przemysłowych

Skierniewice, Polska, łódzkie, Polska
2 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Skierniewice, Polska

Region:Łódzkie

Numer ref.: a0t4H00000knJzOQAU

Obowiązki:
  • obsługa maszyn i urządzeń przemysłowych wydziału produkcji w obszarach pakowania wyrobów gotowych, mrożenia surowca i/lub produkcji koncentratów,
  • wykonywanie przeglądów i czynności konserwacyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi na danym stanowisku instrukcjami i procedurami.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe pożądane średnie techniczne,
  • doświadczenie min. 2 lata na stanowisku operatora maszyn przemysłowych,
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna (warunek konieczny),
  • dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • dążenie do osiągania wyznaczonych celów.
Oferujemy:
  • pracę w systemie czterobrygadowym,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń składający się z elementu stałego i zmiennego,
  • stabilne zatrudnienie,
  • bogaty system szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy,
  • możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego w ramach awansów wewnętrznych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych - bony świąteczne, wycieczki, pikniki, dopłaty do wypoczynku urlopowego, kolonie dla dzieci, pożyczki remontowe/budowlana itp.
  • dofinansowanie do kart multisport,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl