Prawnik wewnętrzny / In house Lawyer (branża deweloperska)

Warszawa, mazowieckie, Polska
2 dni temu

Polska, Mazowieckie, Warszawa 35375/001 Permanent

Firma należy do większej grupy spółek, toteż jest to idealna szansa dla osoby mającej pierwsze doświadczenie w pracy dla branży deweloperskiej oraz chcącej zrobić kolejny krok zajmując się kompleksowo prawem spółek, obsługą wewnętrzną ok. 20 osobowej firmy oraz mogąc współpracować z wyspecjalizowanymi kancelariami na rynku.

Podsumowanie / Job summary:

Jeden z naszych Klientów, nowoczesna firma z branży deweloperskiej poszukuje potrafiącego pracować samodzielnie prawnika in-house. Idealny kandydat ma doświadczenie w branży deweloperskiej i chciałby objąć kompleksowe stanowisko in-house w niewielkiej firmie, mając bardzo szeroki zakres zadań w obszarze obsługi prawnej.

Opis stanowiska / Job description:

  • obsługa prawna spółki we współpracy z bardziej doświadczonymi prawnikami z grupy
  • pełna obsługa prawka procesu deweloperskiego (od zakupu gruntu, po sprzedaż mieszkań, procesowanie ewentualnych sporów)
  • współpraca z wyspecjalizowanymi kancelariami prawnymi / konsultacje z prawnikami z grupy
  • kompletny, dość szeroki zakres zadań wewnętrznego prawnika / legal in-house wynikający z faktu, że będzie to jedyna osoba dedykowana do obsługi podmiotu
  • monitorowanie przepisów i zapewnianie zgodności z wewnętrzną polityką oraz prawem spółek, prawem handlowym oraz cywilnym

Kogo szukamy / Profile description:

  • doświadczenie w obsłudze branży deweloperskiej (inhouse lub kancelaria) jest warunkiem koniecznym
  • samodzielność i świetna organizacja pracy
  • wysoki poziom kultury osobistej oraz dynamiki w komunikacji
  • gotowość do nauki oraz do współpracy z doświadczonymi prawnikami ze spółek z grupy
  • język angielski nie jest wymagany

Oferujemy / We offer:

Firma oferuje bardzo wysoką kulturę pracy, przejrzystość, uczciwość w działaniu.

Firma otwarta jest na współpracę na podstawie umowy o pracę lub B2B, dodatkowo oferując ubezpieczenie medyczne.

Biuro firmy zlokalizowane jest w bezpośredniej bliskości metra w centrum warszawy.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page