Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik kontroli zwrotów / Pracownik magazynowy

Work place: Głuchów, Sulejów, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów

Region:Łódzkie

Numer ref.: a0t4H00000knKkUQAU

Obowiązki:
  • ocena jakości zwróconych produktów,
  • przyjmowanie i wydawanie towaru,
  • praca ze skanerem,
  • pakowanie.
Oczekiwania:
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • zaangażowanie w pracę.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na cały etat,
  • dodatek weekendowy.,
  • darmowy transport pracowniczy,
  • premię miesięczną,
  • pakiet benefitów, prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl