w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło

Magazynier - operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Stanowice
Region: śląskie

Tenneco jest globalnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, pionierem w zakresie rozwiązań dotyczących systemów oczyszczania spalin oraz bardziej komfortowego, cichego i bezpiecznego transportu. Jesteśmy firmą, która przoduje na świecie jako projektant, producent oraz dystrybutor wyrobów i rozwiązań technologicznych z obszarów Ride Performance i Clean Air. Są one dedykowane dla różnych potrzeb: zarówno rynku pierwszego montażu (OE): samochodów osobowych i ciężarowych, jak i rynku wtórnego (Aftermarket).

Pracownicy z 92 zakładów produkcyjnych i 15 centrów inżynieryjnych rozproszonych na całym świecie obsługują naszych klientów dostarczając zaawansowane technologie, uznane jakościowo produkty o rozpoznawalnych markach za pomocą wyróżniających się zdolności produkcyjnych.

Centrala firmy zlokalizowana jest w Lake Forest w stanie Illinois (USA), a 32 tysiące naszych pracowników są dowodem na przywiązanie firmy do takich wartości jak sukces naszego klienta, zaangażowanie pracowników oraz zrównoważony rozwój.

Co będzie należało do twoich obowiązków?

  • Obsługa wózków widłowych – dostarczanie komponentów na linię produkcyjną.

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Aktualnych uprawnień do obsługi wózków jezdniowych (wydane przez Urząd Dozoru Technicznego).

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu obowiązków.

Dlaczego warto u nas pracować?

  • Swoim pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie, bezpośrednio pod firmą Tenneco w formie umowy o pracę.

  • Posiadamy jeden z najbogatszych pakietów socjalnych: dofinansowanie do wyjazdu na wakacje, prywatna opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, organizujemy rodzinne pikniki oraz dni firmowe.

  • Stosujemy zasadę otwartych drzwi – zawsze możesz umówić się z naszymi menadżerami na spotkanie aby omówić trudne tematy.

  • Jeśli szukasz pracy gdzie możesz się rozwijać – Zapraszamy! Możesz zdobyć nowe umiejętności, a tym samym zwiększyć swoje wynagrodzenie.

Praca w mieście