w aktówce

To ogłoszenie wygasło 6 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Obecnie dla naszego Klienta zajmującego się dystrybucją pomp, poszukujemy Kandydatów do pracy w Strzelinie na stanowisku Pracownik Produkcyjny.

Pracownik Produkcyjny
Dołącz do naszego grona i zarabiaj nawet 3550 zł brutto!

Miejsce pracy: Strzelin, Wyszonowice,Górzec
Region: dolnośląskie

Poszukujemy osoby gotowej do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym, której obowiązkiem będzie obsługa linii produkcyjnej oraz praca przy montażu i obrabianiu metalowych elementów.

 

Jeżeli dotarłeś tutaj, oznacza to, że szukamy właśnie Ciebie!

 

Dzięki zgranemu i dobrze przeszkolonemu zespołowi, Ty nie musisz posiadać doświadczenia w podobnej pracy! Wszystkiego nauczą Cię kompetentni koledzy i koleżanki, którzy zawsze pomogą, gdy będziesz mieć jakiś problem.

 

Chcesz zabłysnąć w oczach firmy? Pochwal się swoimi uprawnieniami do obsługi suwnicy, żurawia, bądź wózka widłowego, a nie pożałujesz!

 

Jak widzisz, nie oczekujemy wiele, a w zamian dostaniesz od nas:

  • umowę o pracę;
  • premie, które zaczynają naliczać się już od pierwszego dnia Twojej pracy, w wysokości nawet 450 zł brutto miesięcznie;
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, nawet 3100 zł brutto;
  • wolne weekendy, które będziesz mógł/mogła przeznaczyć na co chcesz;
  • ubranie i obuwie pracownicze.

 

Zapraszamy do Strzelina!

 


To może być szansa, na którą czekasz! Zgłoś się do nas już dziś!

Chcesz wiedzieć więcej?

Dzwoń pod numer 503 075 956, lub wyślij nam wiadomość na adres e.cofta@ksservice.pl.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście