Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej z 25-letnią tradycją, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Personalnych/HR

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Myślenice, Sosnowiec, Będzin
Region: śląskie
Numer ref.: SDP/DAB/102019
Jeśli posiadasz:
  • doświadczenie w prowadzeniu budżetu kosztów pracy
  • znajomość wskaźników efektywnościowych w obszarze HR
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • biegłą znajomość programów Excel i Power Point, mile widziana – Access

Aplikuj i rozpocznij karierę na stanowisku Specjalista ds. personalnych

Twoje codzienne obowiązki:
  • przygotowywanie danych oraz sprawozdań na potrzeby audytów i kontroli
  • budżetowanie, prognozowanie i kontroling kosztów wynagrodzeń
  • sporządzanie raportów i analiz z obszaru HR
  • wsparcie działu HR
Twoje zaangażowanie docenimy oferując:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • bogaty pakiete benefitów (w tym: Karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków oraz do wypoczynku)
  • premie za wyniki i pomysły
Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.