Specjalista Utrzymania Ruchu - automatyk

Janikowo, kujawsko-pomorskie, Polska
3 dni temu

Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce.

Obecnie dla CIECH Soda Polska poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Janikowo

Region: kujawsko-pomorskie

Twoje zadania:

  • Odpowiedzialność za prawidłową eksploatację urządzeń aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki w powierzonym obszarze,
  • Opracowywanie planów przeglądów i remontów instalacji technologicznych, urządzeń technicznych oraz innych obiektów na instalacji w zakresie systemów sterowania, monitoringu ciągłego oraz urządzeń AKPiA,
  • Zapewnienie sprawności aparatów, urządzeń i instalacji oraz ich ciągłości produkcyjno-ruchowej z zapewnieniem bezpieczeństwa eksploatacyjnego i bezpieczeństwa obsługi,
  • Prowadzenie ciągłej obserwacji stanu technicznego urządzeń AKP, systemów automatyki i systemów sterowania,
  • Sprawowawanie nadzoru nad właściwą eksploatacją w/w urządzeń i systemów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka i robotyka/pokrewne),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży przemysłowej lub energetycznej,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętność wdrażania systemów automatyki i sterowania,
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych (pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport).

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Wyślij nam swoje CV!