w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 99 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, nowo powstałego zakładu elektroenergetycznego, poszukujemy osób na stanowisko:

PAKOWANIE PELLETU/ PRACA W NOWYM ZAKŁADZIE W STANOWICACH

Miejsce pracy: Stanowice, Gorzów Wielkopolski
Region: lubuskie
Numer ref.: PP/STA/102019

Dołącz do otwierającego się zakładu elektroenergetycznego zlokalizowanego w Stanowicach (ok. 7 km od Gorzowa Wielkopolskiego). 

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjną stawkę wynagrodzenia. 

Twoim zadaniem będzie wykonywanie prac fizycznych przy pakowaniu pelletu drzewnego produkowanego przez zakład. 

Nie wymagamy doświadczenia!

Wystarczy zaangażowanie, chęci do pracy oraz gotowość do systemu zmianowego (2 dni pracy, 2 dni wolnego). 

Startujemy już od połowy listopada. Zaklep sobie miejsce! :) 

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście