Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik

Work place: Stanisławów Pierwszy, Polska

Region:Mazowieckie

Numer ref.: a0t4H00000knLSwQAM

Obowiązki:
  • naprawa i konserwacja maszyn (głównie wtryskarek),
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń,
  • usuwanie awarii,
  • uruchamianie nowych maszyn, linii produkcyjnych.
Wymagania:
  • doświadczenie w naprawie i konserwacji maszyn,
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, najchętniej w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie preferowane techniczne - mechanik, automatyk,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • uprawnienia SEP do 1 kV.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • wysokie wygrodzenie,
  • pracę od 8 do 16, od poniedziałku do piątku,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w międzynarodowym środowisku,
  • benefity - refundowane zajęcia sportowe.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl