Praktykant/Praktykantka

Warszawa, Ul. Domaniewska 39, dolnośląskie, Polska
25 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie do naszego działu rekrutacji stałych w Warszawie, poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Warszawa, ul. Domaniewska 39

Region:Dolnośląskie

Numer ref.: a0t5800000OaEpcAAF

Obowiązki:
  • wspomaganie konsultantów w realizacji procesów rekrutacyjnych: przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń, weryfikacja informacji zawartych w CV, organizacja i udział w rozmowach rekrutacyjnych,
  • prowadzenie poszukiwań bezpośrednich na stanowiska menadżerskie i eksperckie przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi,
  • wsparcie konsultantów w zakresie administracyjnych czynności związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych w tym aktualizacja bazy danych.
Wymagania:
  • rzeczywiste zainteresowanie rozwojem w obszarze doradztwa personalnego,
  • dążenie do celu, determinacja w działaniu,
  • zaawansowana znajomości języka angielskiego (min. na poziomie B2), mile widziany drugi język obcy,
  • otwartość na pracę z ludźmi, rozwinięte umiejętności nawiązywania relacji,
  • umiejętność obsługi MS Office,
  • dyspozycyjność - min. 30 godzin tygodniowo.
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w realizacji procesów rekrutacji oraz udziału w ciekawych, prestiżowych projektach,
  • dostęp do platformy szkoleniowej,
  • wynagrodzenie za pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl