• Firma:
    Embis Sp.z o.o. Sp.K.
  • Lokalizacja:
    Wrocław, dolnośląskie, Polska
  • Typ pracy:
  • Ofertę pracy dodano:
    2019-10-14 (60 dni temu)

KIEROWNIK SKLEPU

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Wrocław
Pracodawca
Dodano
14.10.2019

Jesteśmy dużą i nowocześnie zarządzaną firmą odzieżową. Obecnie we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Zarządzanie salonem i zespołem pracowników
  • Profesjonalna obsługa klientów
  • Dbanie o bardzo dobry wizerunek salonu
  • Realizacja celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem i obsłudze klienta
  • Umiejętność samodzielnego planowania, rozliczania i raportowania wyników pracy
  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność
  • Mile widziana znajomość aktualnych trendów w modzie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę na samodzielnym stanowisku, umożliwiającą zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Umowa o pracę

Prosimy o dopisania klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).