Kierownik Utrzymania Ruchu

Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
34 dni temu

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Toruń
Pracodawca
HR Partner Monika Pszuk
Dodano
14.10.2019
Numer referencyjny
2019/T/KUR

Zadania:

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkujących
  • tworzenie harmonogramu i organizacji przeglądów, remontów maszyn
  • koordynowanie pracą mechaników UR
  • weryfikacja przeprowadzonych napraw oraz analiza przyczyn i skutków awarii
  • zarządzanie gospodarką części zamiennych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem UR
  • wykształcenie techniczne
  • mile widziane uprawnienia SEP oraz znajomość automatyki przemysłowej
  • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
  • samodzielności i odpowiedzialności
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
  • nastawienie na długofalową współpracę

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia na tym samym stanowisku
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podjęcia pracy ''od zaraz''
  • pracę w firmie istniejącej na rynku ponad 10 lat
  • możliwość rozwoju zawodowego

Do tej samej firmy poszukujemy doświadczonych automatyków, mechaników działu utrzymania ruchu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’

Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów wyłącznie do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Staramy się odpowiadać na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym rzetelnych wielu firm z całej Polski.

Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie  bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy!