PRACOWNIK FIZYCZNY W NOWYM ZAKŁADZIE/ SYSTEM 2 NA 2/ STANOWICE

29 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, nowo powstałego zakładu elektroenergetycznego, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Stanowice, Gorzów Wielkopolski
Region: lubuskie
Numer ref.: PF/STA/10201
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • nawet 4 dni wolnego w tygodniu! - pracujemy w systemie 2 na 2 (2 dni pracy, 2 dni wolnego)
  • opiekę medyczną
Zadania:
  • pakowanie pelletu drzewnego
  • wykonywanie prac fizycznych zleconych przez kierownika zmiany
Nie wymagamy doświadczenia!

Oczekujemy jedynie zaangażowania i gotowości do pracy fizycznej.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.