w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 117 dni temu

Pracownik do katalogowania dostawców oraz korespondencji handlowej z firmami z targów w Polsce i Europie

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Warszawa
http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Pracodawca
WARSAW DESIGN
http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Dodano
14.10.2019

Spółka handlowa z branży designerskiego wyposażenia wnętrz poszukuje osoby do katalogowania  dostawców z  targów branżowych  w Polsce i za granicą oraz nawiązania z nimi współpracy handlowej 

Zlecenie będzie polegać na:

 • Pokatalogowaniu kilkuset firm z branży wyposażenia wnętrz na podstawie wizytówek, zdjęć oraz katalogów z kilku dużych imprez targowych w Polsce oraz we Włoszech i Niemczech.

 • Przygotowywaniu i wysyłaniu wiadomości dotyczących nawiązania współpracy z potencjalnym dostawcą, zawierającej m.in. podziękowanie za spotkanie podczas targów, zainteresowanie nawiązaniem współpracy i prośbę o przesłanie katalogów, cenników,  warunków handlowych itp.

 • Monitorowaniu odpowiedzi od dostawców oraz prowadzeniu dalszej korespondencji z nimi w oparciu o informacje uzyskane od zleceniodawcy, której finalnym efektem ma być podpisanie kontraktu i nawiązanie współpracy handlowej.

WYMAGANIA

 • Dobra znajomość polskiego oraz angielskiego w mowie i piśmie, szczególnie jeśli chodzi o korespondencję między firmami.

 • Swoboda posługiwania się słowem w mowie i piśmie oraz tzw. „lekkie pióro”.

 • Umiejętność pracy pod presją czasu i prowadzenia wielu projektów jednocześnie, wysoki poziom profesjonalizmu w kontakcie z partnerami handlowymi, samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania.

MILE WIDZIANE :

 • Zainteresowanie architekturą i wyposażeniem wnętrz, nowoczesnym designem i podobnymi tematami.
 • Doświadczenie zawodowe przy podobnych projektach np. przy prowadzeniu korespondencji handlowej oraz wykształcenie kierunkowe, np. handel zagraniczny.


Praca w oparciu o umowę o dzieło. Mile widziani studenci.

Po zakończeniu projektu i zadowoleniu z jego realizacji przez pracownika ze strony zleceniodawcy, istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy dot. obsługi firmy w zakresie korespondencji handlowej z dostawcami i klientami w Polsce i za granicą.

Praca może być zdalna i rozliczana na podstawie efektów. Istnieje również możliwość pracy w siedzibie spółki na warszawskim Mokotowie.

Prosimy o przesłanie przez formularz kontaktowy Golden Line / Gazeta Praca swojego CV ze zdjęciem.

Prosimy również w przesłanej wiadomości o określenie w wiadomości

 • swoich oczekiwań finansowych,
 • dyspozycyjności czasowej w ciągu tygodnia,
 • informacji o najwcześniejszym możliwym terminie rozpoczęcia pracy.


Aplikacje uzupełnione o powyższe informacje będą rozpatrywane w pierwszej kolejności.

Aplikuj teraz

W aplikacji prosimy zawrzeć zgodę na przetwarzanie danych:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

WARSAW DESIGN

Praca w mieście