Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

OPERATOR CNC

Miejsce pracy: Katowice

Region: śląskie

Nr ref.: 570

Jeśli pracowałeś już jako operator CNC i poszukujesz stałego miejsca zatrudnienia to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Jeśli masz ukończony kurs CNC i NIE posiadasz doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy, z nami będziesz miał pewny start w branży!

Dla naszego Klienta, lidera w branży, poszukujemy OPERATORÓW CNC.

Zadania:

·       obsługa maszyn sterowanych numerycznie (frezarki, szlifierki, przeciągarki),

·       ustawianie parametrów i wprowadzanie korekt, nadzorowanie pracy obrabiarek,

·       przezbrajanie maszyn.

Oczekujemy:

·       mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC, jeśli go nie posiadasz zapewnimy Ci pełne przeszkolenie,

·       znajomość rysunku technicznego,

·       umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

·       gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym.

Oferujemy:

·       umowę o pracę z naszym klientem,

·       atrakcyjne wynagrodzenie - doświadczonym kandydatom proponujemy wyższe stawki!

·       premie wydajnościowe,

·       premie kwartalne,

·       przeszkolenie przygotowujące do pracy,

·       dofinansowanie do obiadów,

·       ciekawą pracę w zgranym zespole, gdzie rozwiniesz swoje umiejętności,

dodatkowe benefity (dofinansowanie do karty Multisport, pakietu Medicover, ubezpieczenia grupowego).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj przez: https://gigrouppl.traffit.com/public/form/a/1303

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych zgód:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych. https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/