Pracownik biurowo-magazynowy

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Wrocław
Pracodawca
Almagna Sp. z o.o.
Dodano
15.10.2019

Zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa handlowa klientów z wykorzystaniem wszystkich form komunikacji
  • Telefoniczny kontakt z klientami – sprzedaż, zbieranie zamówień, prowadzenie rozmów handlowych
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w dziale sprzedaży
  • Organizowanie i dokonywanie codziennej sprzedaży bezpośredniej- wystawianie dokumentów sprzedaży, odpowiadając za poprawność merytoryczna i księgową
  • Praca na systemach informatycznych firmy ze szczególnym uwzględnieniem procesu sprzedaży
  • Sporządzanie raportów kasowych, raporty dzienne, miesięczne, przyjmowanie gotówki
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Ewidencja faktur i rachunków dla produktów i materiałów
  • Ewidencja zamówień
  • Organizacja , kontrola i zapewnienie prawidłowego przebiegu dostaw do
  • Obsługa w zakresie biurowym

Wymagania:

  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • podstawowa znajomość z zakresu wystawiania paragonów i faktur
  • wykształcenie: zawodowe lub średnie

Firma oferuję:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Praca w godzinach 7.30-15.30 od poniedziałku do piątku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)