Naszym Klientem jest firma działająca w branży motoryzacyjnej w Polsce i za granicą.

Elektryk Przemysłowy

Miejsce pracy: różne lokalizacje

Region: Cała Polska

Numer ref.: EP/POZ

Zakres Obowiązków

  • Montaż okablowania maszyn, robotów i urządzeń zgodnie z planem;
  • Analiza błędów, testowanie komponentów i szaf sterowniczych;
  • Obsługa szaf sterowniczych, okablowanie zgodnie z planem, rozwiązywanie problemów i testowanie szaf sterowniczych;
  • Montaż komponentów i modułów zgodnie z planem;
  • Wykonanie testów funkcjonalnych i testów bezpieczeństwa;

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne
  • Mile widziana umiejętność języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Zdolności manualne
  • Doświadczenie w pracach wymagających precyzji
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie w branży motoryzacyjnej
  • Wysokie wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wykształcenia i zaangażowania
  • Bardzo dobre warunki socjalne
  • Praca w Polsce i za granicą w fabrykach gigantów rynku motoryzacyjnego, takich jak Volkswagen, Opel, Porsche, Mercedes.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.