w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 16 dni temu

Smart Solutions Polska Sp. z.o.o. (KRAZ 22394) poszukuje kandydatów na stanowisko::

Pracownik fizyczny – operator linii sortowania odpadów

Pracownik fizyczny – operator linii sortowania odpadów

Miejsce pracy: cambridge
Region: Cała Polska

Miejsce pracy: Amey, Cambridge
Branża: Gospodarka odpadami i recykling
Zarobki: £8.21- £8.51 /h , średnio na rękę £300-£400 tygodniowo
System pracy: 4 dni pracy/4 dni wolnego . Zmiana dzienna : 6 – 18 / Zmiana nocna : 18 – 6,
Liczba godzin: min. 44. Możliwość nadgodzin tj. 55 lub 66 h tygodniowo
Ilość wakatów: 30 – mile widziane pary i grupy
Typ umowy: Tymczasowa  

Poszukujemy pracowników dla jednej z największych brytyjskich firm recyklingowych, oferujących stabilne i pewne zatrudnieni. Praca odbywa się przy użyciu nowoczesnych maszyn i urządzeń w celu ułatwienia pracownikom pracy na najwyższym poziomie. Nowi pracownicy zostają w pełni wyszkoleni, co daje możliwość rozwoju osobistego. 

Osoby decydujące się na wyjazd do Wielkiej Brytanii otrzymają od nas pełne wsparcie związane z wyjazdem (organizacja przylotu, zakwaterowania, transportu na miejscu). Jako pracodawca Smart Solutions Recruitment oferuje również pomoc dla nowych pracowników przyjeżdżających do Wielkiej Brytanii w integracji społecznej i zawodowej.

Podstawowe obowiązki na oferowanym stanowisku:

 • Ręczna segregacja odpadów na podajniku taśmowym.
 • elekcja surowców wtórnych.
 • Przestrzeganie dziennego i tygodniowego rozkładu pracy.
 • Praca zgodnie z zaleceniami i wymaganiami klienta. 
 • Przestrzeganie przepisów z zakresu BHP 

Wymagania:

 • Znajomość języka angielskiego podstawowa mile widziana,
 • Gotowość do niezwłocznego podjęcia zatrudnienia.

Smart Solutions Recruitment jako pracodawca oferuje:

 • Legalne zatrudnienie. 
 • Niezbędne szkolenia odbywające się w miejscu pracy, w tym w zakresie BHP.
 • Wypłatę wynagrodzenia co tydzień.
 • Nabycie pełni praw do świadczeń społecznych i socjalnych na terenie Wielkiej Brytanii.
 • Nowoczesne miejsce pracy. 
 • Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy na pełny etat.
 • Stałe wsparcie i pomoc pracowników Smart Solutions zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Polsce.
 • Brak jakichkolwiek opłat i potrąceń związanych z podjęciem pracy. 

Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o przesłanie CV na adres krakow@smartsr.pl, bądź kontakt telefoniczny 502 852 485 w godz. 9-17.

Więcej informacji oraz politykę prywatności można również uzyskać w naszym biurze w Krakowie:
Smart Solutions Polska Sp. zo.o.o (KRAZ 22394), Ul Oposka 110 31-323 Kraków lub na www.smartsr.pl.

Prosimy o zawarcie w CV (lub w  innych dokumentach aplikacyjnych lub w wiadomości kierowanej do nas) klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez SMART SOLUTIONS (RECRUITMENT) LIMITED dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO).

Jeśli chcesz aby Twoja kandydatura była brana pod uwagę przy przyszłych rekrutacjach, prosimy ponadto o zawarcie dodatkowej klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez SMART SOLUTIONS (RECRUITMENT) LIMITED w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO). 

Klauzula informacyjna

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest SMART SOLUTIONS (RECRUITMENT) LIMITED z siedzibą w Wielkiej Brytanii pod adresem: Raleigh House Unit 3, Langstone Business Park, Langstone, Newport Gwent, NP18 2LH. Administrator działa w Polsce poprzez zarejestrowany oddział pod nazwą: SMART SOLUTIONS (RECRUITMENT) LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE z siedzibą w Krakowie, przy Al. Ferdinanda Focha 32 LU 2, 30-119 Kraków, KRS: 0000737749, będący agencją zatrudnienia o numerze w rejestrze KRAZ: 19767.

Osoby, których dane dotyczą mogą skontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: krakow(at)smartsr.pl lub telefonicznie pod numerem +48 12 427 14 60 lub pisemnie na adres wskazany powyżej.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne aby osoba wzięła udział w procesie rekrutacji. Zgoda może być odwołana w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Odbiorcami danych będą osoby odpowiedzialne za rekrutację, potencjalni pracodawcy na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii.

Dane przechowywane będą przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jeśli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych  w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, jej dane będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia zgody.

Dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania, w celu dopasowania profilu kandydata (jego predyspozycji zawodowych i/lub doświadczenia zawodowego) do ofert pracy dostępnych u Administratora. Zautomatyzowane przetwarzanie danych i profilowanie nie wywoła negatywnych skutków po stronie osoby, której dane dotyczą.

Osoba, której dane dotyczą ma prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

Aplikuj teraz

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Smart Solutions Polska sp. z o.o. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Smart Solutions Polska sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście