Human & Hunter (KRAZ: 6664) to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie
Numer ref.: A/EB/Ł

NASZ KLIENT:

Firma prężnie działająca w sektorze biogospodarki na całym świecie i jeden z głównych dostawców rozwiązań z zakresu materiałów odnawialnych w branży opakowań, biomateriałów, konstrukcji drewnianych i papiernictwa. Produkty firmy są wykorzystywane w segmentach takich jak budownictwo, handel detaliczny, kosmetyka, farmacja, żywność i napoje. Przedsiębiorstwo stawiające na innowacyjne podejście oraz automatyzację procesów. Zajmuje również czołowe miejsce w rankingu TPI – jako firma przeciwdziałająca emisji gazów cieplarnianych oraz realizująca politykę tzw. ,,śladu węglowego”.

ZADANIA:

·       Odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,

·       Przeprowadzanie przeglądów parku maszynowego zgodnie z przyjętym harmonogramem,

·       Usuwanie usterek i realizowanie remontów,

·       Ustalanie przyczyn przestojów produkcyjnych i awarii,

·       Sporządzanie raportów o stanie technicznym urządzeń automatyki.

OCZEKUJEMY:

·       Wykształcenia min. średniego o specjalności automatyka, elektryka lub pokrewnego,

·       Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku – 1-2 lata,

·       Wiedzy teoretycznej oraz praktycznej z zakresu automatyki,

·       Umiejętności czytania dokumentacji technicznej,

·       Aktywnego podejścia do pracy, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole,

·       Gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym,

·       Znajomości branży papierniczej – mile widziane.

OFERUJEMY:

·       Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·       Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku,

·       Szeroki pakiet socjalny oraz benefity: m.in. kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, fundusz pożyczkowy, dodatkowe okazjonalne świadczenia pieniężne,

·       Integracje dla pracowników i ich rodzin, wsparcie finansowe pracowników chcących podwyższać swoje kwalifikacje zawodowe,

·       Przyjazną atmosferę pracy.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.”